• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 60 970 / 2032 dni
 
rougestreet
 


Ponoć w tym czasie nasza planeta przechodzi z Ery Ryb do Ery Wodnika.

Pozycja ciał niebieskich na niebie ma bardzo duży wpływ na nasze życie .
Astrologia jest bardzo ważna nauką, od czasów starożytnych do dzisiaj. Poprzez astrologie  możemy dowiedzieć sie wiele istotnych rzeczy o ziemi i o nas.
Przykładem jest pozycjonowanie ciał niebieskich na niebie i jak my na nie reagujemy, odczytać możemy to np. W horoskopach ( mam na myśli prawdziwe horoskopy a nie takie ktore możemy czytać na ostatnich stronach pism kolorowych )

Teraz napisze trochę o poprzednich erach.

Wiek Taurusa, za czasów Mojżesza , oznaczony był przez Ere Byka.
Jest to czas kiedy narodziła sie religia. Potem zaczął rządzić przeciwny znak Skorpion, który symbolizuje smierć , seks, odmlodzenie i transformacje.
Podczas Ery Byka praktykowana była mumifikacja. Kapłani współpracowali ze śmiercią aby przetransformowac ciała do następnego życia gdzie władze sprawował złoty cielec, który był czczony jako bóg płodności, seksu. Cechy te zostały sprowadzone do następnego wieku.

Wiek barana, przedstawionego przez barana Davida był czasem wojowników i królów w ciągłej walce. Kontrolowane to było poprzez ognistego Boga . Boga zemsty, gniewu,zazdrości , konkurencyjności i siły militarnej. Stary testament jehowy odnosi sie do tego etapu. Był on pod kontrola przeciwnego znaku Wagi, który symbolizuje równowagę i prawo.
Wiek barana jest czasem walczących królestw z Dziesięciu Przykazań , Arki  Przymierza i wyglądu porozumień , partnerstwa i małżeństw . Cechy te zostały przekazane do Ery Ryb.

Era Ryb, reprezentowana przez ryby jest znakiem wody i  jest czasem przeznaczonym odkrywaniem morza i ziemi, przeciwny znak Panna jest znakiem dziewicy, który jest znakiem przedstawiania analizy, składania , gromadzenia i rejestrowania informacji.

W tym wieku księża zobowiazowani są do dziewictwa. Przygotowywaniem zadań , analizowanie, kategoryzowanie, nagrywanie i archiwizacje danych. Wszystkie te cechy zostały przeniesione do Ery Wodnika , która jest teraz.
Era Wodnika reprezentowana jest przez człowieka wylewaniem wody, co oznacza służenie innym, woda może rownież oznaczać energie elektryczna. Wodnika rządzi przeciwnym znakiem Lwem. Lew reprezentuje scenę , gry, sport, marketing, opakowania, prezentacje oraz dzieci.

Podobnie jak planeta Mars panuje nad Baranem, Neptun nad Rybami, a Wodnikiem rządzi Uran. Uran posiada cechy nietypowe , znieksztalcenia, łamanie reguł , wbre władzy , cechy buntu, seria wynalazków , koncepcja lotu, altruizmu i wyższej świadomości umysłu . ( do świadomości umysłu powrocie w następnym poście, ogólnie chodzi o mutacji naszego DNA)
Znak człowieka wylewanie wody oznacza, ze ludzie bedą mniej egoistyczni. Będę wiecej myśleć o innych (bezinteresownie). Ludzie bedą sie rozwijać w Erze Wodnika. Ludzie zrozumieją,ze wszystko jest ze sobą połączone, ze kosmos ma na nas bardzo duży wpływ . Bedą myśleć w bardziej uniwersalny sposób.

image.jpgSymbol Ery Wodnika
image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.