• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 61 210 / 2065 dni
 
rougestreet
 
Wspomnialam juz,ze na ziemi mamy Erę Wodnika, znaną rowniez jako " Era Oświecenia Gai" . Czas gdzie trzecia gwiazda spirali Alcyone- Maya przenosi sie razem z ósma gwiazda naszego słońca w pasmo fotonów
W legedach wspomniano już o tym zdarzeniu. Ta historia znana jest jako powrót "bliźniaka" ( legenda Majów )
Alcyone zawsze pozostaje w paśmie fotonow , ponieważ jest jedną z pozostałości wielu dróg mlecznych - gwiezdnych spirali.

Nie wiem czy wiecie, ale Van Gogh był bardzo uduchowniony ( spiritualnie) .
Był w stanie rozpoznać ten wielki cykl, ktory rowniez odbyl sie za jego czasów.
Dlatego tez w swoich dziełach malował gwiazdy jako spirale .
Van Gogh był wolną i kreatywną osoba . Nie potrafił sie odnaleźć w czasie liniowym , to go bardzo drażnilo. Czuł sie jakby był zamknięty w więzieniu, gdzie niepotrafil sie odnaleźć.

W naszych czasach niektórzy naukowcy sa w stanie rozpoznać niektóre gwiazdy, ktore sa świetlnymi spiralami w pustym przechswiecie. Van Gogh już dawno temu to widział  , a dowodem sa jego dzieła . Oznacza to, ze byl w stanie widzieć w wielowymiarze.
W naszym czasie ta historia sie powtórzy, a ziemia przeżyje ponownie Renesans

Renesans ** - to pojęcie kryje w sobie "odrodzenie" wszelkiej wiedzy o człowieku jako osobie, o jego osobowości , niepowtarzalnosci i wyjątkowości .

PS to jest okres, ktory sprzyja osobom spod znaku bliźniąt . Ci co przeszli ciężki okres w swoim życiu mogą liczyć na powrót szczęścia i dużo dobrych sytuacji, które sie wydarzą lub już sie wydarzyły :)
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.