• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 60 310 / 1975 dni
 
rougestreet
 
Wczoraj przyjechałam do dziadków nad morze . To jest drugi raz jak sama jechałam autem taka długa trasę, ale musiałam tutaj przyjechać i już mi było obojętnie czy sama będe jechać po ciemku czy nie.
Spontanicznie zdecydowałam sie na podróż bo naprawdę poczułam ze muszę sie wyrwać z wielkiego miasta. U dziadków jest zawsze fajnie , niedaleko plaża i morze , las , łąki sama natura to jest to co potrzebuje aby sie zrelaksować .

W ostatnich 3 miesiącach tyle sie u mnie wydarzyło jak i wiele rzeczy  zakończyło ze sama już nie wiem w która stronę mam skupić swoje myśli. Ostatnio jestem jakaś zagubiona w sobie . Nie chce nazwać tego stanu depresją , bo to nie jest depresja . Pierwszy raz cos takiego doświadczam i przez ostatnie 2 tygodnie nie wiedziałam jak mam sobie z tym poradzić . Czuje ze to jest jakiś okres przejściowy.
Koniec starego rozdziału , gdzie niedlugo zacznie  sie całkiem nowy . Problem jest w tym ze ten rozdział będzie chyba całkiem inny niż poprzedni i zabardzo nie wiem jak mam sobie z tym poradzić .

Z tego co słyszę dużo ludzi jest ostatnio " przybitych " brak energi , znużenie , wachania nastrojów . Niezadowolenie i pełno myśli w głowie .
Duży wpływ ma na to oczywiście zmiana pogody. Jesienią wszyscy jesteśmy trochę zdołowani..w tym roku ja osobiście doświadczać tego stanu jakoś mocniej .

Ogólnie dużo ludzi jest bardziej podenerwowanych. Sama po sobie widzę ze jestem nerwowa gdzie ja nigdy nie należałam do nerwowych osób . Całkiem na odwrót byłam za bardzo wyluzowana.

Czuje ze to nie tylko pogoda ma na mnie taki wpływ jak i na wiele osób ,  ale tez duży wpływ ma to co na świecie teraz sie dzieje .
Nie możemy zapomnieć jednej bardzo ważnej  rzeczy, ze my wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni , z ziemia , natura , z akcjami jakie teraz maja miejsce . Na to wszystko reagujemy podświadomie .
Ziemia weszła w okres gdzie wszystko zacznie sie zmieniać . Coraz więcej ludzi staje sie samolubna , patrzy tylko na siebie wybiera powierzchowny styl życia a co najgorsze zapomina o jednym najważniejszym punkcie co tak naprawdę trzyma harmonię istnienia nie tylko nas ludzi ale każdej żyjącej istoty tutaj na ziemi .

Wiesz o jakim punkcie najważniejszym mowię ? Mowię o miłości .
Miłość zanika. Dużo oszukuje , udając miłość . Nie mam na myśli tylko związków partnerskich ale rownież mam na myśli miłość nieosobowa. Ogólnie miłość do otoczenia , do natury , zwierząt a nawet miłość do samego siebie. Wiele ludzi nie kocha samych siebie a to jest smutne .
Pamiętaj ze zanim pokochasz druga osobę najpierw pokochaj siebie . Osoba która kocha siebie nigdy nie byłaby w stanie skrzywdzić druga osobę.

To jest smutne ze miłość nie jest tak reklamowana jak strach , agresja , smutek i cierpienie .
Codziennie ludzie ładowani sa negatywnymi zdarzeniami , złem . Sam zapytaj sie dlaczego mamy taka politykę na ziemi , dlaczego dostajemy to co nas niszczy . Dużo ludzi odpowie to jest cos co nas interesuje: negatywne wiadomości .
Jeśli wolisz słyszeć negatywy , plotki, kłamstwa zapytaj sie samego siebie dlaczego to akurat cie interesuje? Przepraszam ale ja nie rozumiem ludzi którzy mówią mi ze negatywne rzeczy sa bardziej interesujące ? Dla kogo ? Chyba dla kogoś kto widocznie sam ze sobą nie jest zadowolony , chce usłyszeć komu jeszcze cos sie złego przytrafiło , albo kto znowu zaliczył wpadkę i co ci to da ? Taka osoba poczuje sie lepiej ?
Ja nienawidzę oglądać wiadomości mam dość tego strachu który telewizja w nas wywołuje , mam dość tych negatywów ktore chcą przedstawić ze życie jest okropne,same zmartwienia i strach o przetrwanie.
Musimy zrozumieć jedno, ze takie nieprzyjemna zdarzenia na świecie bedą miały jeszcze długo miejsce . I bedą momenty gdzie będzie naprawdę zle. Ty tego nie zmienisz poprzez śledzenie tego całego zamieszania .
Będziemy w stanie zmienić to co na ziemi sie dzieje tylko poprzez nas samych .
W momencie kiedy ty zmienisz sie na lepszą osobę automatycznie wysyłasz pozytywne wibracje w stronę ziemi i ludzi . Cała nasza ziemia jest jak pole magnetyczne , tutaj wszystko na siebie oddzialowywuje.

Chcesz aby ludzie sie zmienili , zacznij zmieniać  siebie
Chcesz aby twoje życie sie zmieniło , zacznij od swojego nastawienia i myśli
Chcesz mieć dobre życie , twórz dobro przez swoje akcje .

Karma, karma , karma

Życie będzie takie jak je sobie samemu ułożysz.
Zbudujesz je na podstawie miłości , zadowolenia, serdecznością , pozytywnego nastawienia to tak je spowrotem dostaniesz. Lecz jeśli będzie próbować układać swoje życie na podstawie niezadowolenia , smutku , narzekania ze mogło by być lepiej , na zazdrości to wiadomo ze kolorowego życia nie doświadczysz
Ostatnio ktoś mi cos bardzo mądrego powiedział .
Bogaty człowiek nigdy nie będzie zadowolony ze swojej fortuny , jeśli nigdy nie wystarczyło mu to co posiadał za czasów biedy .

Nie zapomnij aby zawsze wybrać miłość i być zadowolonym z tego co masz. Pamiętaj zawsze mogłoby być gorzej a wszystko dzieje sie nie bez przyczyny


Ja na każdym etapie mojego życia byłam zadowolona z tego co miałam . Czasmi było mniej czasami więcej no i co zawsze byłam wdzięczna .

Moje życie do tej pory nauczyło  mnie, aby nigdy nie robić rzeczy materialnych priorytetem numer jeden . Jeśli postawisz materialnosc na pierwszym miejscu nigdy nie będziesz szczęśliwym bo zawsze będziesz pragnac więcej a to ciebie prędzej czy pózniej zgubi.

Jesli  kiedyś bym miała być bogata to bym chciała tylko z jednego powodu , aby pomagać innym . Tak sobie to wyobrażam .
I wiem ze to zrobi mnie najbardziej szczęśliwą, to by mnie uzupełniło bo teraz czuje ze czegoś mi brakuje ...
Teraz wszystko sie w moim życiu pozmieniało ale czuje ze pomiędzy gwiazdami jest tam jakiś plan dla mnie przepisany.

Moim zadaniem jest teraz słuchać sie mojego własnego głosu i robić to co ja uważam za słusznej .
Ty tez powinieneś

image.jpg


image.jpg
image.jpg
image.jpg


image.jpg


image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.