• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 61 210 / 2065 dni
 
rougestreet
 


Od początku lat 80 zaczęto rejestrować dziwne znaki na polach . Wielkie olbrzymie symbole utworzone ze zboża sa do dzisiaj wielka zagadka . Eksperci nie potrafią ich wytłumaczyć a media twierdza ze jest to jakiś żart stworzony przez artystów.

Nie wiem czy wiecie ale te znaki sa symbolami geometrycznymi , sa tak perfekcyjnie stworzone ze kazdy kąt trojkata, pole koła,radius jest wykonany perfekcyjnie do milimetra .  Niestety ludzie nie dotarli  do tak daleko posuniętej techniki aby utworzyć przez noc tak wielkie symbole.

Dużo ludzi zastanawia sie jak one powstały i co oznaczają .

Najcześciej pojawiają sie one na terenach wielkiej Brytanii koło Stone Hedge, na terenach Wiltshire i Salisbury Palin. Jak i koło innych miejsc gdzie sa dziwne starodawne budowle kamienne. Można zadać sobie pytanie dlaczego akurat tam pojawiają sie piktogramy ?
Byłam  w Stonehenge , tam można odczuć niesamowity przepływ energii . Ten okrąg z kamieni został stworzony na podstawie układu gwiazd Syrius- to jest także udowodnione.


Wracając do znaków . Ci którzy je stworzyli bardzo sprytnie do tego podeszli . Wykorzystując geometrie która nie jest tylko jednym z tematów matematyki ale skrywa w sobie wiele tajemnic i na podstawie jej można tak naprawdę dojść do wszystkiego . Odpowiedzieć sobie na każde pytanie istnienia ziemi oraz nas samych . Geometria skrywa w sobie potężna inteligencje .
Te znaki zostały stworzone przez fale dźwiękowe i maja za zadanie przemówić do podświadomości ludzi na naszej planecie . Można je nazwać wrotoami do energii i pola magnetycznego ziemi .
Te symbole geometryczne posiadają swoje własne znaczenie i zawierają w sobie wiele informacji. Nasze ciała potrafią podświadomie odbierać energię. Nasze ciało jest o wiele bardziej wyczulone niż nasz racjonalny tok myślenia.
Symbole na polach maja za zadnie przesłać nam informacje na temat nas samych oraz tego co niedługo nadejdzie i jaki wybór my ludzie powinnismy podjąć . Jednym z zadań tych hieroglifów jest przyspieszenie ewolucji naszego DNA aby obudzić nasza podświadomość.

Te znaki oczywiście nie zrobili ludzie ale postacie z innego swiata . Chcą nam pokazać ze nie jesteśmy sami. W starych dokumentacjach po zaginionych cywilizacji jest wspomniane ze w przyszłości kiedy będzie na ziemi panować  zlo  pojawia sie znaki na ziemi oraz na niebie. Wiecie gdzie o tym było jeszcze wspominanie ? W Bibli.
.

Ogólnie mówiąc piktogramy maja za zadanie przesłać nam pewna informacje , wiadomość . To jest pewna droga komunikacji . Naszym zadaniem jest zacząć zadawać pytania , a nie wszystko połykac bez zastanowienia co nam na tacy podają . Szczególnie zaczac zadawać pytania tym którzy twierdza  ze maja na wszystko odpowiedz.
Obrazy przedstawiające system  kół  w okręgach pokazują ze nadchodzącą zmiana paradygmatu nastąpi w nas samych . Tak naprawdę wszystkie odpowiedzi na nasze pytania tkwią w nas samych . Do nich trzeba najpierw dojść , a zeby w głąb siebie dojść trzeba otworzyć sie samemu sobie , otworzyć swoje serce . Dużo ludzi dochodzi tam poprzez np medytacje ..

Geometria powiązana z matematyka oraz nauka o układzie planetarnym i gwiezdzistym jest bazą konstrukcji wrót wielowymiarowych. Tak jak piramidy w Gizie , Machu Pichu w Meksyku , Stonehenge w Anglii i wiele innych tajemniczych budowli ktore przetrwały wieki i znaleść je można na każdym kontynencie . Wszystkie takie budowle położone sa na tej samej lini jak byśmy popatrzyli  na mapę . Wszystkie zbudowane sa na podstawie układów gwiezdzistych i wszystkie funkcjonują razem z energia słoneczna . Dlatego tez raz w roku promienie słoneczne padają w bardzo specyficzny sposób na te budowle .

To wszystko powiązane jest z energia , a Ci którzy te budowle zbudowali wiedzieli doskonale co robią .
Zbudowali je tak aby wieki przetrwały i były nasza przenosnia informacji oraz podstawa aby ludzie zadawali pytania co do naszej egzystencji .

Ogólnie te znaki sa dla nas ludzi pobudka abyśmy zrozumieli ze jest wiele rzeczy o których nie mamy pojęcia , abyśmy otworzyli nasze umysły i dostrzegli jaka sile w sobie posiadamy. Żebyśmy zrozumieli ze wszyscy jesteśmy jednością . Tylko ci którzy otworzą swoje serca zrozumieją. Ziemia jest naszym wspólnym domem i nadszedł czas abyśy wspólnie  o nią dbali . Planeta ziemia gra wielka role w kosmosie tak jak i my.
Niestety dużo ludzi nie zdaje sobie nawet o tym sprawy , a większość jakby to usłyszała stwierdzilaby ze to sa głupoty .

Jeśli uważasz ze życie kończy sie  pogonią  za pieniądzem, za tym czy będziesz posiadać największy dom, najlepszy samochód , czy najdroższe ubrania to uwierz mi matka natura nie fatygowala by sie aby kreować niewyjaśnione zdarzenia , nie stworzyła by tak wspaniałej i tajemniczej natury , niebyło by dziwnych zdarzeń ktore ludzie nie potrafią wytłumaczyć .

Pamiętaj zawsze zadawaj pytania. Tylko głupiec myśli ze wie wszystko.Ale dzisiaj był piękny dzień nad morzem :)
image.jpgimage.jpg


Inspiracje


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.