• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 60 310 / 1975 dni
 
rougestreet
 
Wszystko co głębokie jest tajemnicze , a tajemniczości jest piękna.

image.jpg


....niestety dzisiejszości staje sie coraz bardziej plytsza i nie ma w tym nic tajemniczego.
Życie na pokaz bez głębszego przekazu. Opakowanie staje sie bogatsze a środek coraz bardziej pusty.


image.jpg
Czasami wchodzę na portal plotkarski , a jak gdzieś w podróży jestem to kupie gazetę . Co róż te same tematy kto jak wyglada , kto z kim zerwał  , a nowa fryzura pani A stała sie najpopularniejszym tematem dnia...ile razy zadaje sobie pytanie w jakim kierunku my wszyscy zmierzamy.
Przecież nie jesteśmy głupi , bo jeśli tak głębiej pomyślimy wiemy wszyscy ze to jest płytkie i bez sensu ...dlaczego nie chcemy czegoś wreszcie zmienić ?!

Ciesze sie ze na codzień nie zaśmiecam sobie tymi wszystkimi tematami głowy .
W dbaniu o siebie niema nic złego . Kazdy żyje jak chce i powinien żyć jak uważa .
Niestety dużo stawia wygląd na pierwszym miejscu zapominając o swoim wnętrzu ktore tak naprawdę ciebie zdobi i sprawia ze jesteś oryginalna osobą.

Możesz mieć piękną buzie , super sylwetkę , długie nogi , ale jeśli twoje wnętrze nie jest aż tak atrakcyjne a wypełnia je zazdrość  , mściwosc , okłamanie to automatycznie twoje piękno jakie prezentujesz na zewnątrz obraca sie w cos, co nie zrobi z ciebie szczęśliwej osoby na dłuższa metę . Piękno i młodość przemija .
Na końcu liczy sie tylko to jacy byliśmy w stosunku do nas samych i do wszystkiego co nas otacza .


Dużo dziewczynom wydaje sie ze jak sa ładne to mogą sobie pozwolić na więcej , uważają sie za cos lepszego i traktują z góry innych którzy moze w ich oczach nie sa aż tak atrakcyjni. Człowiek który moze nie jest z zewnątrz aż tak atrakcyjny ( mowię tutaj o atrakcyjności  jaką kreują media )  ale w środku jest wrażliwy , szczery , rzyczliwy , nie jest samolubny ale spostrzega innych , zwraca uwagę na nieszczęście innych i jest gotów wyciągnąć rękę i pomoc , taka osoba jest piękna, od niej bije to cos co potrafi srprawic ze będziesz sie wyróżniać .
Bogactwo wewnętrzne jest czymś najpiękniejszym to uderza siłą, która przebija wszystko.

Jeśli masz przemyślenia , lub interesujesz sie czymś ciekawym pokazuj to , udostępniaj swoje spostrzeżenia i myśli. Bądź sobą i żyj jak chcesz . Idź droga jaką sam dla siebie wybrałeś , taka która ciebie szczęśliwym robi . Jeśli ktoś lubi cos co akurat nie jest na topie , lub jest " out " nie znaczy ze powinien sie z tym ukrywać  .
To ty wybierasz swój styl a nie świat mody czy artykuły w gazetach .


Piękno ktore nigdy nie przeminie ale będzie cie wzbogacać od środka .
" to cos "  co potrafi wyróżnić ciebie z całego grona ludzi .

Jeśli lubisz ładnie wyglądać , to dbaj o swój wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny .


image.jpg


image.jpgWażne jest dostrzegać w sobie błędy , i starać sie poleprzyc. Nikt nie jest perfekcyjny...
Ja dużo sie zmieniłam i co róż staram sie być lepsza wersja mnie. Kiedyś nie chciałam widzieć błędów jakie ja popelniam lub nie dostrzegałam ze moje zachowanie w pewnych sytuacjach nie jest odpowiedne . Dzisiaj potrafię sie przyznać i staram sie polepszyć to co nie jest właściwe.
Wszystko potrzebuje czasu , najwazniejsze ze jesteś na właściwej drodze :*


image.jpg


Dobranoc gwiazdy


image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego