• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 60 310 / 1975 dni
 
rougestreet
 
Cała elita która jest odpowiedzialna za te wszystkie okropne zdarzenia ktore teraz na świecie maja miejsce doczeka sie sadu ostatecznego.

Ludnosc na świecie staje sie coraz mądrzejsza i coraz więcej osób używa własnego mózgu aby wyrazić swoją własna opinie na temat tego co sie dzieje , omijając wiadomości ktore przekazują nam media.

To co stało sie we Francji jest okrutne i bardzo smutne. Musimy jednak pamietać ze świat jest wielki a na ziemie żyje wiele ludzi. Takie zdarzenia maja miejsce codziennie. Wybuchy , zamachy, giną ludzie , dzieci , porwania .
Jednak media wybierają sobie tematy ktore bedą nagłaśniać, a to nie bez przyczyny.
Na FB ludzie zmieniają swoje zdjęcie na filter z flaga Francji . Ja tego nie robie ponieważ musiałabym wtedy codziennie zmieniać zdjęcie z flaga co róż innego kraju.
Tłumaczenie ze to wydarzyło sie we franci w Europie dlatego głośno  sie o tym mówi jest okrutne. Życie Europejczyka nie jest cenniejsze niż życie Afrykańczyka czy Azjaty.
Dlaczego media nie interesują sie  atakami terrorystycznymi ktore codziennie maja miejsce np  w Afryce ? No ------- oczywiście po co przecież w tym żadnego biznesu nie widza.

Nie chce pisać negatywnie, agresywnie bo tutaj o to nie chodzi . Najwazniejsze jest to abyśmy zrozumieli ze wszyscy jesteśmy tacy sami. I nie mamy prawa oceniać tego ze np. Wszyscy muzułmanie sa terrorystami. Tak jak Niemiec  niema prawa ocenić ze każdy Polak jest pijakiem i złodziejem.
Nakręcanie całej sytuacji przez Zachód przeciwko muzułmanów jest nie na miejscu . Wszystkie posunięcia jakie zachód podejmuje darzą tylko do jednego celu . Zgadzając sie na Przybycie azylantow "oni " dokładnie wiedzieli na co sie godzą . Dużo ludzi jest zle nastawionych i wiadomo było od samego początku ze będe zamieszki i wiele złych rzeczy sie wydazy. My powinnismy jednak zadać pytanie dlaczego oni sie na to zgodzili i dlaczego automatycznie zgodzili sie na to całe wielkie zamieszanie. Czyżby ma to być jakikolwiek pretekst?....
Żyjemy z myślą ze "oni" sa po naszej stronie informując nas o wszystkich wydarzeniach kiedy tak naprawdę po naszej stronie stoimy TYLKO MY ludność . My sami jesteśmy na siebie zdani bo na końcu zostaniemy sami , a najgorsze będzie to jak sami ze sobą zaczniemy WALCZYĆ  a " oni" bedą z boku patrzeć .

Dużo ludzi jest zmanipulowanych i wiadomo ze znajda sie terroryści , gwałciciele , złodzieje itp nie możemy jednak zapomnieć ze pomiędzy tymi złymi znajdują sie także ci niewinni którzy szukają schronienia i pomocy .

Tak naprawdę ja ani ty nie znamy całej prawdy , a media na pewno nam jej nie przekażą tylko powiadomia nas o tym o czym oni chcą abyśmy sie dowiedzieli . Historie taką jaką oni sobie ułożyli . Sprawiając strach oraz zamieszanie nie możemy tracić świadomości ze jesteśmy ludźmi , jesteśmy wszyscy tacy sami.
Zamieszki , wyzywanie, zabijanie nic nie pomoże , a na pewno nie wojna.

To religia nas wszystkich dzieli i niestety to jest główny powód wojen . Bóg nie ma religii .
W co wszyscy powinnismy wierzyć jest miłość .

Nie daj sie manipulować , użyj własnego mózgu . Popatrz na zdarzenia także z drugiej strony , zadaj sobie pytanie od czego to sie wszystko zaczęło .
Ludność wojny nie chce , to ta cała " elita " jest za wszystko odpowiedzialna , a my ludzie jesteśmy jak pionki ktore maja być zmanipulowane i grać tak jak oni nam zagrają .

Wydarzy sie jeszcze wiele nieprzyjemnych zdarzeń, ale także nastąpi już niedługo wielki przełom gdzie wiele ludzi otworzy oczy i zrozumie .
Myśl za siebie , zanim będziesz próbować zmienić świat - zmień siebie .
Od siebie zacznij bo tylko to Ciebie uratuje.

Ci którzy maja brudne ręce nie zdarza ich umyć , nawet jeśli oni myślą ze wygrają sa w wielkim błędzie. Zło gorowalo przez ostatnie setki tysięcy lat .
Ostatni krwawy księżyc był przestroga , która nie została wzięta na serio.

...to jest dopiero początek.

W każdym z nas w środku wybuchnie wojna . Kazdy z nas moze wygrać wybierając głos serca. Chciałabym więcej na ten temat napisać ale nie mogę ....
Tak naprawdę kazdy z was o tym wie i sam musi do tego dotrzeć .

Proszę nie dajcie sie manipulować , bądźcie sobą i zawsze wybierajcie miłość bo tylko to nas wszystkich moze ocalić .Czasami maluje dziwne obrazy ktore dopiero po pewnym czasie zaczynam rozumieć ....


image.jpg
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpgIdę spać , dobranoc gwiazdy <3
image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.