• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 60 310 / 1975 dni
 
rougestreet
 

Uważam ze styl powinien odzwierciedlać człowieka. To jaki ma charakter i usposobienie.
Im bardziej styl Cie odzwierciedla tym lepiej.
Potrafię ubrać sie całkiem normalnie najczesciej cała na czarno,ale tez czasami mam dni gdzie całkiem inaczej sie ubiore niż zwykle. Zależy od dnia i nastroju.

Na pewno nie śledzę mody i nie zwracam uwagi na to co jest modne a co nie. Jakos nie interesuje mnie co znajdę  w najnowszym magazynie o modzie . Zazwyczaj dzisiaj jest modne, za pare miesięcy znowu nie, a za dwa lata będzie hitem sezonu..

Lubię podkreślać swój charakter poprzez ubiór i kocham jak robią to inni.
Kocham ludzi którzy nie wstydzą sie jacy sa, poprostu ubierają sie na swój własny gust.
Ogólnie maja gdzieś co inni mówią czy myślą <3


Nie powinnismy oceniać ludzi za to kim sa , jak sie ubierają lub jak wyglądają. Kazdy z nas jest inny , każdemu z nas cos innego sie podoba. Inność jest piękna :)
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpgCo do Miley, dużo ludzi uważa ze jest nienormalna itp.. Kazdy ma swoje problemy i kazdy obchodzi sie z nimi po swojemu . Czasami trzeba tez spojrzeć  na osobę z drugiej strony i spróbować postawić sie w jej sytuacji. Nie żyjemy życiem tej drugiej osoby wiec nie wiemy jak my byśmy sie zachowywali. Ona zawsze była kreowana na słodka dziewczynkę o pięknym uśmiechu , długich włosach i słodkim stylu ubierania. Dokładnie taki wygląd jaki jest reklamowany przez media ...
Ja ja z jednej strony bardzo podziwiam . Ona poprostu teraz jest sobą i ubiera sie tak jak chce. Chce przekazać ludziom ze to jest ok ubierać sie i zachowywać tak jak chcemy i nie przejmować sie ty co inni o tym sadza. Nie być kolejna kopia pięknego wyobrażenia o ideale kobiety.
Fakt faktem ze jest bardzo odważna i jej wygląd bardzo zwraca na siebie uwagę no , ale jakby była  normalna czy ktoś by sie nią zainteresował ? Poprzez prowokacje zwraca na siebie uwagę i przekazuje automatycznie to co chce przekazać . Nie trzeba wszystkiego brac za bardzo do siebie ;)

polecam jej płytę która wydala  bez udziału swojej wytwórni - nie oficjalnie. Na internecie można za darmo ja ściągnąć i słuchać, teksy sa bardzo fajne  :)

image.jpg


image.jpg


image.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego