• Wpisów: 360
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:06
  • Licznik odwiedzin: 60 310 / 1975 dni
 
rougestreet
 
Hej gwiazdy !

Wiem znowu zapadłam sie pod ziemie na pewien czas....ale dzisiaj mamy walentynki , siedzę sama w domu cały dzień wiec uznałam, ze to będzie perfekcyjny dzień na nowy wpis ;)

Na początku życzę wam wszystkim pełno miłości i to w każdym rodzaju !!!!!
Nie dotyczy to tylko miłość w związkach , ale rownież miłości w innej postaci .

Tak jak z boku obserwuje ludzi dostrzegam, ze nam najbardziej brakuje miłości do samych siebie, a wiecie o tym ze to jest najważniejsza miłość ????
Jak chcesz pokochać druga osobę jak nie okazujesz sobie samej miłości ? Jeśli nie kochasz samej siebie nie będziesz wstanie pokochać poprawnie drugiej osoby.
Kochając siebie , akceptujesz tym kim jesteś , akceptujesz swoją osobowość , to jak wyglądasz , to co lubisz.  Dbasz i szanujesz siebie.  Jak człowiek kocha samego siebie odkrywa automatycznie to co w nim w środku jest ukryte . Nagle dowiadujesz sie tyle rożnych rzeczy na swój temat , odkrywasz to co sprawia ci przyjemność, odkrywasz osobę której wcześniej nie znałeś.
Moze dlatego nie poznałeś samego siebie ponieważ  byłeś tak wpatrzony w druga osobę ze o sobie samym zapomniałeś ??? Żyjąc cudzym życiem , nie rozwijasz sie tylko stoisz w miejscu , a co jeśli nagle ta druga osoba opuści nas ? Wtedy zostajemy sami...i co ?
Na pytanie co lubi robić twój partner odpowiesz od razu , a jeśli ja ciebie bym sie zapytała :
co ty tak naprawdę lubisz robić ? Co cie relaksuje ? Czy zachowujesz sie naturalnie , czy musisz przeistaczać sie w inna osobę tylko dlatego aby sie dopasować ?  

Jeśli masz problem z odpowiedzią na te pytania to znaczy ze przyszła odpowiednia pora, aby pokochać i odkryć osobę tą ktora naprawdę jesteś :) nigdy nie jest za późno !

Ja jestem singielka i nie będe teraz udawać ze mam to kompletnie gdzieś bo tak nie jest.
Kocham siebie ale  wiadomo ze fajnie jest mieć druga osobę z ktora można razem spędzać czas, porozmawiać , przytulić sie ...wiadomo ze to jest wspaniałe , ale ja bym chciała to robić nie z powodu samotności ,  czy z powodu BO...wszyscy sa w związkach to ja tez teraz szybko muszę sobie chłopaka znaleść . To nie sa dla mnie argumenty aby być z kimś razem.

Musze poczuć to  cos do drugiej osoby. Muszę  poczuć Chemie , muszę poczuć to, ze mogę być sobą , ze ta osoba zaakceptuje mnie taką jaką jestem. Nie chce się przeistaczać w kogoś innego tylko dlatego aby zaimponować drugiej osobie. Ja nie muszę nikomu nic udowadniać....i TY rownież NIE MUSISZ.

Miłość musi przybyć z dwóch stron...co ja z tego mam jeśli czuje cos do drugiej osoby a ta nawet nie potrafi tego odwzajemnić . Czasami przychodzi jak ma na to ochotę a potem znowu ta osoba się oddala... Czy będe za nią biegać ? Nie.  Mogę na początku okazać zainteresowanie i pokazać to ze jestem dla tej drugiej osoby, ze może na mnie liczyć, ukazać uczycie ....ale jeśli ona tego nie dostrzega i nie okazuje mi tego co ja z siebie daje to wtedy pytam sie sama siebie: czy to  wszystko jest warte mojego czasu ?Czy ta osoba na to zasługuje ?
Jeśli ktoś czuje to coś do tej drugiej osoby to wiadomo ze na początku jest trudno , ale trzeba zawsze myślec o sobie i siebie respektować . Jeśli sama sie respektujesz to nie powinnaś tym bardziej pozwolić drugiej osobie, aby ona nie okazywała tobie respektu i szacunku.
Wiem wiem czasami na początku jest trudno wiele rzeczy dostrzec ale z czasem jeśli zaczniesz sobie uświadamiać pewnie rzeczy to rób tak abyś ty była zadowolona i spełniona .Wierze ze na wszystko przyjdzie pora. To co ma być to będzie i przyjdzie w odpowiednim momencie kiedy będziemy na to gotowi. Nie warto się spieszyć .
Jeśli jesteś w związku to gratulacje , jeśli jesteś singielka... kochanie ! nie przejmuj sie !
Na ciebie rownież przyjdzie pora :))  Mogło zawsze być gorzej , mogłabyś wieczorami zasypiać obok osoby do której tak naprawdę nic nie czujesz... Postaw sie w takiej sytuacji ...

Ciesz sie życiem , skoncentruj sie na sobie, rób co sprawia ci przyjemność , odkrywaj siebie a wszystko co ma przyjść , przyjdzie po drodze :)Tak poza tym.... Co u mnie ?
Wszystko jakoś leci , w tym roku koncentruje sie abym była szczęśliwa i muszę z siebie jeszcze więcej  dać jeśli chodzi o firmę :)

Aktualne fotki ....
Możecie mnie rownież śledzić na instagramie, tam jestem bardziej aktywna ;)

@Eastrougeimage.jpeg
image.jpeg
image.jpeg


image.jpeg


image.jpeg


image.jpeg


image.jpeg
I znowu jestem brunetka ...... ;)


image.jpeg

Nie możesz dodać komentarza.